סדנת התמודדות עם קונפליקטים
קונפליקטים הם חלק בלתי נפרד מחיינו. אנו מתמודדים עם קונפליקטים בעבודה, עם קולגות, לקוחות, כפופים או מנהלים, עם בני משפחה, בני זוג ואפילו עם ילדנו, כן צריך ללבוש מעיל או לא. אך מה בעצם אנחנו יודעים על קונפליקטים? איך אנחנו מתמודדים אתם? איך נוכל לנהל אותם ולא להיפך? דרך סדנה חווייתית שבנויה לצורכי הלקוח, באמצעות משחקים ופעילויות שונות, נעבור על היסודות הבסיסיים לפתירת קונפליקטים. מהתמודדות עם רגשות שליליים המעורבים בקונפליקט ואינם מועילים ועד דרכים ליצירת ערוצי תקשורת פתוחה ובונה יותר.

סדנה חווייתית בנושא פתרון בעיות
מודל זה הוא מודל לפתירת בעיות ואתגרים, מטרתו לספק אסטרטגיה ברורה ופשוטה להתמודדות עם מצבים הדורשים פתרון לבעיה מסוימת. באמצעות משחקים ילמדו המשתתפים את המודל לפתרון בעיות, היכרות עם מודל זה תספק למשתתפים שיטה קלה לפתרון בעיות כמעט בכל מצב. בסיום כל פעילות ייערך דיון בו נעבור על חמשת השלבים של המודל לפתרון בעיות וכיצד חוו הם עצמם את השלבים בזמן המשחקים. זאת במטרה ללמד את המשתתפים איך לגשת לפתרון בעיות, לפתח חשיבה יצירתית, אסטרטגיה ויכולת תכנון וביצוע.

סדנאות תהליכיות לבני נוער בתוך יישובים
חברת "קשר בטבע"  מציעה, סדנה הבנויה מ-5 מפגשים, כאשר בכול מפגש נעסוק בנושא אחר שנוגע בתרבות וחיי הנוער. נעסוק בנושאים המעסיקים את חיי הבני נוער ביום-יום, דילמות מוסריות וערכיות ונושאים הבוערים בחיי הנוער בישוב המדובר. נערוך לבני נוער הכרות עם כלים שימושיים על "איך ניתן להתמודד עם קונפליקטים". נשקף להם כיצד המדיה משפיע על תרבות וההתנהגות שלהם ביום יום. ונעזור להם לפתח מערכות יחסים חיובים ובריאים.

סדנת כשורי חיים למניעת שימוש באלכוהול וסמים.
כישורי חיים הינם מתן כלים אדפטיביים לפיתוח התנהגות חיובית אשר מאפשרת לבני הנוער להתמודד בצורה היעילה ביותר עם הדרישות והאתגרים היומיומיים שניצבים לפניהם. במהלך הסדנה הנערים יעבדו על מיומנויות קבלת החלטות, יעסקו בין השאר בפתרון בעיות, הערכת השלכות למעשים, הערכת סיכונים וכן מיומנויות ליצירת חלופות. בנוסף, הנוער יעסוק בפיתוח הערכה עצמית, כישורי ניהול והתמודדות עם מתח והכרות עם מודלים שונים לפיתוח אסרטיביות (הכוח לומר לא!).

בין לקוחותינו:

צרו קשר עכשיו!

מצטרפים למסע מרתק, סוחף ומרגש עד דמעות

אם אתם מרגישים שאתם מאלה שיכולים לשבת על כיסא מרותקים, צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם
צרו קשר עכשיו!